Martin Lechowicz

Po koncercie

Falkon 2012 się skończył. Było miło, wesoło, dobry koncert i świetna publiczność, jak zwykle na Falkonie.

Szkoda, że koncert był trochę późnawo: po 22-giej. Pewnie dlatego przyszło mniej ludzi niż zwykle. O tej porze fajne imprezy się już skończyły, a oni przyszli i trwali. Kiedy wychodziłem koło północy, korytarze były już puste. Wychodzi na to, że ludzie przyszli tam tylko dla mnie.

Naprawdę to doceniam.

Nowe piosenki to zawsze dodatkowy stres - a i tak już jest ogromny. W końcu śpiewasz swoje teksty, swoją muzykę, ty grasz, ty śpiewasz, nie ma się z kim stresem podzielić, nie ma na kogo obciążenia zwalić. Nie masz się na kim wzorować, nie masz się u kogo uczyć. Stres.

Nowych piosenek było dużo. Kiedy gram nowe rzeczy po raz pierwszy to nigdy nie wychodzą dobrze. Nie wiem jeszcze dobrze jak to zaśpiewać, żeby było najlepiej, nie wiem jak na co reaguje publiczność. Nie wyczuwam co zaakcentować, co podkreślić. I zwykle nowa piosenka wypada gorzej niż by mogła.

Ale radzę sobie. Kto był, ten wie.

A kto nie był, temu nie potrafię opisać ogromnej różnicy między słuchaniem na żywo a słuchaniem z płyty. Nawet nie próbuję. Ale można zobaczyć zdjęcia - tutaj.

 

Ważny dopisek:

ITVL nagrała cały koncert! Zapis całości możecie zobaczyć i posłuchać tutaj, na ich stronie.

Jeszcze całości nie słuchałem, ale widzę, że nie wycięli mojego trajkotania na początku. Rany, ileż ja się nagadam zanim zaśpiewam...

comments powered by Disqus
  • maile przychodzą najwyżej 3 razy w tygodniu
  • możesz się wypisać jednym kliknięciem
  • twój mail jest bezpieczny - dbam o to ja i MailChimp

Zobacz też:

Elektro-sklepik

Wspieraj barda, kup piosenkę! Każda piosenka za złotówkę czy coś takiego. Tanio jak cholera!

Beznadzieja 17

Strasznie mi głupio.

Głupio mi, że inni cierpią, a ja nie. Że ktoś jest chory, kiedy ja jestem zdrowy, mi głupio. Jestem pełen szczęścia i, jeżeli mam być szczery, czuję się absolutnie fantastycznie. Ale nie pokazuję tego za bardzo. Bo mi głupio.

© Martin Lechowicz 2010. Wszystkie prawa i tak dalej.