Martin Lechowicz

Matka Boska Tęczowska

Jak już pewnie wiecie, objawiła się Matka Boska Tęczowska.

Niestety Elżbieta Podleśna, której Tęczowa Madonna się objawiła, została aresztowana bladym świtem po zarzutem "Artykuł 196", który mówi, że jak ktoś ma inne zdanie na tematy religijne niż ty, to ty musisz się zamknąć albo zamkną ciebie.

O dziwo to "inne zdanie" to w praktyce zawsze "zdanie katolickie w wersji polskiej", co należy odróżnić od "zdania katolickiego w wersji watykańskiej", bo one się coraz częściej od siebie różnią.

Przykładowo, Watykan nie aresztuje nikogo za to, że mu się objawiła Matka Boska Elgiebetowska albo dowolna inna. A Polska aresztuje.

Ba, żeby to jakiś tam anonimowy nadgorliwy policjant. Ale to sam minister wysłał policję po heretyczkę! A de facto król Polski, Jarosław Kaczyński, powiedział oficjalnie, że kto podnosi rękę na Kościół (ten w wersji polskiej) ten podnosi rękę na Polskę.

Czym wyraźnie zaznaczył, że jak masz inne zdanie niż katolickie na tematy świętości obrazków, to ci zabiorą paszport, bo absolutnie nie możesz być Polakiem. I walić konstytucję z jej absurdalnym rozdziałem kościoła od państwa!

Przypomina mi się praktyka w krajach muzułmańskich, gdzie aresztuje się ludzi za profanację wizerunków Mahometa, przy czym o tym co jest profanacją a co nią nie jest, decyduje ten kto aresztuje na podstawie tego, co mu się podoba.

Skoro więc tym samym wprowadzono w Polsce de facto państwo wyznaniowe, pozostaje już tylko czekać aż Kaczyński obwoła się Głową Kościoła niczym Henryk VIII. A przy okazji królem, żeby to już było oficjalne.

Czego mu serdecznie życzę oraz jego ministrom, a przy okazji miękkiego kaftana na przyszłość.

comments powered by Disqus
  • maile przychodzą najwyżej 3 razy w tygodniu
  • możesz się wypisać jednym kliknięciem
  • twój mail jest bezpieczny - dbam o to ja i MailChimp

Zobacz też:

Sklepik

Wejdź do sklepiku i kup sobie coś fajnego do czytania! A jak już masz to kup drugie. Na prezent.

Matka Boska w sejmie 6

W obradach Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictw brała udział Matka Boska.

Po stosownym odśpiewaniu "Boże coś Polskę" Matka Boska zwróciła się z orędziem do członków komisji, w którym postawiła ich przed dramatycznym wyborem:

© Martin Lechowicz 2010. Wszystkie prawa i tak dalej.